Animal Stak - מגביר טסטוסטרון

Animal Stak - מגביר טסטוסטרון

 • יצרן:: Animal
 • קוד מוצר: Animal Stak - 21 Packs
 • זמינות: במלאי
 • ₪399
 • ₪299


 • שירות לקוחות 05-56855707
 • אפשרות לשליח עד הבית
 • משלוחים לכל חלקי הארץ 2-7 ימי עסקים
 • אפשרות תשלום במזומן לשליח
 • איסוף עצמי מרמת גן ללא עלות בתאום מראש
 • עד 3 תשלומים באשראי ללא ריבית
 • תשלום באשראי, פייפל, מזומן, ביט, העברה בנקאית
 • מבצע - משלוח חינם לכל הארץ גם בקורונה

כמרים משקולות רציני, אתה חולם להיות גדול וחזק יותר. ובינינו, מי לא?

המטרה הבסיסית של כל תכנית אימון רצינית הינה לחזק את צמיחת מסת השריר באמצעות הגברת הייצור הטבעי של הורמונים בוני רקמות בגוף, ובמקביל, להפחית את ייצורם של הורמונים מפרקי חומרים שאינם רצויים.

 

זה מה שנקרא היתרון האנבולי, ובמילים פשוטות, יותר צמיחת שריר ופחות פירוק שריר. ההורמונים האנבוליים פעילים בגופכם באופן טבעי, וביניהם הטסטוסטרון, הורמון הגדילה וIGF – 1  (Insulin like grow factor 1 – הורמון הדומה לאינסולין במבנה המולקולרי שלו, שהינו בעל חשיבות לתהליך האנבולי בקרב מבוגרים). ייעול רמותיהם של הורמונים טבעיים אלו, המופרשים באמצעות אימוני התנגדות קשים, עשויה להיות בעלת השפעה מכרעת על הגשמת ההישגים אליהם אתם חותרים. התהליך החיוני של שיקום רקמת השריר מתרחש הודות להפרשתם של הורמונים חשובים אלו, המתגברת במהלך אימונים אינטנסיביים. האימונים הקשים אכן מובילים אל התוצאות הרצויות, אך אליה וקוץ בה.  אימון קשה מביא גם להגברתם של הורמונים קטבוליים (מפרקי רקמת שריר) בלתי רצויים, כמו קורטיזול. מטרתנו העיקרית באימון התנגדות קשה הינה להגביר את תפוקתם ותפקודם של ההורמונים העיקריים ולהגביר את הפעילות האנבולית (בונת השריר) שלהם, ומנגד, אנו מעוניינים להגביל את השפעתם של ההורמונים הקטבוליים המזיקים לרקמת השריר.

 

המוצר המנצח אנימל סטאק מיועד בדיוק לכך, ומסייע בהגברת תפקודם של הטסטוסטרון הורמון הגדילה והורמון ה IGF-1.

טסטוסטרון הינו ההורמון העיקרי המשפיע על רקמת שריר השלד והוא בעל חשיבות עליונה בכל הנוגע להתפתחות השריר. בבואכם לייעל את רמות הטסטוסטרון יש לקחת בחשבון מספר נתונים חשובים:

1. וודאו שרמות הטסטוסטרון שלכם אינן נמוכות. ירידה ברמות הטסטוסטרון עלולה להיווצר כתוצאה מחסרים בתזונה.

2. יש לצמצם במידת האפשר את המרתם של הורמונים אנבוליים כמו טסטוסטרון להורמונים כמו אסטרוגן ודיהידרוטסטוסטרון. (הדיהידרוטסטוסטרון הינו הורמון מין זכרי שהינו תוצר לוואי של הטסטוסטרון).

3. וודאו שקיימת יחסיות יעילה בין הטסטוסטרון החופשי שלכם (הטסטוסטרון המצוי בזרם הדם) לבין הטסטוסטרון הכולל שלכם. הטסטוסטרון החופשי אחראי על הפעלתן של  ההשפעות האנבוליות שכל ספורטאי כוח מעוניין בהן.

אם תתחשבו בשלושת ההערות לעיל ותפעלו על פיהן, יגברו סיכוייכם לניצול מלא של הפוטנציאל הגלום בגופכם, וזה בדיוק מה שעושה המוצר "Animal Stak" המטפל בשלוש הנקודות המדוברות. המוצר מכיל רכיבים המונעים המרה לאסטרוגן ולדיהידרוטסטוסטרון, וחומרי תזונה שיסייעו לכם בהגברת רמות הטסטוסטרון בגופכם.

המוצר "Animal Stak"  פועל גם למקסום הרמות הטבעיות של הורמון הגדילה המופרש באמצעות בלוטת יותרת המוח, ומגביר בניית שריר רזה.

 

הורמון הגדילה מתפקד בגוף כהורמון העיקרי האחראי על ויסות הצמיחה וחילוף החומרים. השפעתו האנבולית כוללת אגירת חנקן מוגברת, הגברת סינתזת החלבון, הגברת הייצור של IGF-1, הגברת הייצור של גליקוגן שריר עודף והפחתת פירוק החלבונים. הורמון הצמיחה עשוי להועיל גם באיבוד שומנים באמצעות ליפוליזה (תהליך ההתפרקות של השומנים בדם).

המוצר "Animal Stak"  מכיל חומרים שגורמים להפרשת הורמון הצמיחה בגוף. החומרים המדוברים מגרים את בלוטת יותרת המוח האחראית על ייצור הורמון הצמיחה ובכך המוצר תומך בתהליך הייצור הטבעי של הורמון הגדילה בגוף. המוצר בטוח לשימוש ומהווה דרך טבעית להגברת הייצור של הורמון הצמיחה.

 

המוצר "Animal Stak" הינו מוצר מושלם. הוא מטפל בניהול ההורמונים מכמה היבטים שונים כשהמטרה היא לאפשר לכם, הלקוחות, למקסם את הישגי המראה והכוח שלכם. אז אם אתם מעוניינים להפיק את המרב מהורמונים אנבוליים, זה הזמן לנסות את המוצר המדהים "Animal Stak".

 

תכולה
מנות באריזה 21
מנת הגשה שקית אחת
ערכים תזונתיים
אבץ 30 מ"ג
ויטמין B6 10.5 מ"ג
ויטמין D3 1,000 IU
מגביר מיזוג הורמונים 500 מ"ג L-Carnitine Fumarate AgmaPure™ (agmatine sulfate) L-Carnitine Fumarate AgmaPure™ (agmatine sulfate) GlycoCarn® (glycine propionyl L-carnitine HCl) Quercetin AstaPure® (astaxanthin) Bioperine® (fruit)
מגנזיום 450 מ"ג
מעודד הורמון גדילה 1500 מ"ג Arginine Complex (Arginine HCl, ArginoCarn® [acetyl-L-carnitine arginate dichloride]) Mucuna Pruriens (seed) (standardized for L-dopa) SuperSerum™Sustamine™ Alpha Glycerylphosphorylcholine (alpha GPC)
קומפלקס תמיכה משקם 500 מ"ג Milk Thistle Extract (silymarin) Astragalus (root) Ashwagandha Extract Na-R-Alpha Lipoic Acid (Na-R-Ala) Coenzyme Q10
תרכובת אנטי ארומטיות 300 מ"ג Polygonum Cuspidatum Root (resveratrol) Calcium D-Glucarate Diindolylmethane (DIM)
תרכובת טסטוסטרון מקצועית Tribulus Terretris Extract (standardized for protodioscin & 1500 מ"ג steroidal saponins) Longjack Extract Complex Eurycoma Longifolia (root) LJ-100™ (EuryPeptides™, glycosaponins & polysaccharides) Fenugreek (seed) (steroidal saponins) Stinging Nettle Root Maca Extract (Lepidium meyenii)
הוראות שימוש
פעם ביום שקית אחת פעם ביום כחצי שעה לפני אימון וביום ללא אימון לקחת בין הארוחות בערך באותן שעות של האימון. לאחר 21 ימים יש לעשות הפסקה של שבוע לפחות.
אזהרה אין להשתמש במהלך הריון או הנקה. אם ידוע לך על איזו שהיא מחלה שיש לך עליך להתייעץ עם רופא לפני השימוש. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים.

נא לכתוב ביקורת

נא לשים לב: HTML לא יתורגם!
    לא טוב           טוב
בדיקת אנושיות (Captcha)